Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Tenzile Erdoğan Kız Öğrenci Yurdu

Nevşehir Özel Tenzile Erdoğan Kız Öğrenci Yurdu olarak, yüksek kalite ve güvenlik standartlarını öğrencilerimiz için bir araya getiriyoruz. Yurdumuz, Nevşehir üniversite kampüsüne yürüme mesafesinde olup, eğitim hayatınızı kolaylaştıracak stratejik bir konumda yer almaktadır.

Vizyonumuz

Nevşehir Özel Tenzile Erdoğan Kız Öğrenci Yurdu olarak vizyonumuz, öğrenci konaklama hizmetlerinde kalite ve güvenliği maksimize ederek, Nevşehir ve Türkiye genelinde öğrenciler için tercih edilen ilk yurt olmaktır. Öğrencilerimizin bireysel ve akademik gelişimine katkı sağlayarak, onları hayata ve geleceğe hazırlamayı amaçlıyoruz.


Misyonumuz

Misyonumuz, öğrencilerimize güvenli, konforlu ve eğitim odaklı bir yaşam alanı sunmaktır. Yüksek güvenlik standartlarını, modern konaklama imkanlarıyla birleştirerek, öğrencilerimizin üniversite yaşantılarını verimli ve huzurlu bir şekilde geçirmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz. Deneyimli ve profesyonel kadromuz ile öğrencilerin sosyal ve akademik gelişimine katkıda bulunmayı, ailelerin ise gönül rahatlığıyla çocuklarını bize emanet etmelerini sağlamayı amaçlıyoruz.

0 +
Öğrenci Kapasitesi
0 +
Olanak ve İmkan
0 M
NEVÜ'ye Mesafe
0 Saat
Güvenlik ve Danışma

Özel Tenzile Erdoğan Kız Öğrenci Yurdu

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!

Fırsatlarla dolu bir üniversite hayatına adım atmak için zaman kaybetmeyin; erken kayıt avantajlarımızla kaliteyi ekonomik bir şekilde yaşayın!

Her şey konforunuz için!

İhtiyacınıza ve bütçenize uygun farklı oda seçenekleriyle, konforlu ve verimli bir üniversite hayatı sizleri bekliyor

Hizmetlerimiz

Tüm hizmetlerimizi keşfedin!

Ulaşım

İzin Bilgilendirme Sistemi

Oda ve Genel Temizlik

Kahvaltı

Akşam Yemeği

7/24 Fiber İnternet

Turnike Geçiş Sistemi

7/24 Danışma ve Güvenlik

Ütü Odası

4 Kişilik ve 2 Kişilik Odalar

Erken Kayıt İndirimlerinden Hemen Arayarak Yararlanın!